Tips & Basics

🆘 Preppers česky CZ 454. FILOSOFIE #PREPPERS #Motivační video o vysněném světě POTOM…Staňte se členem tohoto kanálu za cenu od jedné kávy měsíčně a získejte přístup k těmto a dalším výhodám a zajímavým informacím určených pouze pro komunitu PREPPERS:

Videa viditelná pouze pro členy PREPPERS komunity najdete zde:

———————————–
Vážení diváci,
mnozí z vás nám píší, že se jim naše tvorba líbí a že by nás chtěli finančně podpořit, ale nechtějí použít nebo sdělovat svoji kartu s Google a kooperovat s Youtube.
My to chápeme, z tohoto důvodu zde přidáváme náš firemní účet:
Číslo účtu: 7177777095/ 2010 (Fio banka)
IBAN: CZ4820100000007177777095
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Na jakýkoliv příspěvek vám můžeme vystavit a poslat daňový doklad (jsme plátci DPH).
Stačí nám napsat na: info@preppers.tips
Upozornění: pokud nechcete spolupracovat s Youtube a Google a rozhodli jste se posílat své příspěvky na výše uvedený účet, není v našich silách vám zpřístupnit sekci videí a příspěvků určených pouze pro členy. Toto je čistě v rukách systému Youtube, který musíme respektovat.
———————————–
Preppers česky (CZ) – Kdo to vůbec je? Proč je lepší být trochu Preppers než mamlas který si myslí, že krize nikdy nepřijde…?
Příprava na krize nemusí být jen přežití v lese nebo cvičení se zbraní, ale taky umění zpracovávat, uchovávat a skladovat potraviny, pracovat s vodou, zabezpečit svůj dům nebo byt, umět vařit bez elektřiny, rozdělat si oheň bez zápalek, vyrobit si svíčky, mýdlo a mnoho dalších dovedností.

Pokud byste chtěli podpořit naši činnost, staňte se členy tohoto kanálu, dále si můžete zakoupit něco v těchto eShopech:

Vitamíny a potravinové doplňky nejen na hubnutí:

Knihy – eshop autora (Michael Moder):

Kosmetika Mrtvého moře a potravinové doplňky Dr.Nona (vhodné do domácí lékárničky)

Ručně dělané Tělové a Ušní očistné svíce značky Michael Moder® (vhodné do domácí lékárničky)

Každou koupí něčeho, na co jsou zde výše odkazy podporujete tento YT kanál. Všechny peníze investujeme zase zpět do naší tvorby. Preppers je naše životní filosofie. Nesmírně nás s ženou baví zkoumat možnosti přežití v dnešní chaotické době a hlavně se dobře připravit na očekávané krize.

Kde nás také najdete:
www.odysee.com/@PREPPERS.TIPS:8
www.facebook.com/preppers.tips (CZ)

kontakt: info@preppers.tips
Preppers česky – Magazín o přípravě na KRIZE
www.preppers.tips (pracujeme na tom)
————————————————————————————————————————————————————–
PROHLÁŠENÍ ZODPOVĚDNOSTI

Youtube kanál Preppers česky CZ přináší informace a zajímavosti o filosofii a stylu “preppers”, zdravé výživě, vaření, výrobě různých vychytávek a způsobu života “preppers” z celého světa. Pro pestrost uvádíme v našich pořadech nejen vlastní zkušenosti, ale interpretujeme i názory, pohledy a zkušenosti dalších podobně smýšlejících lidí v souladu s našimi názory.
Všechna videa a texty (návody, informace atd.) umístěné na Youtube kanálu Preppers česky CZ jsou pouze informační a zábavné povahy. Pokud jde o jejich případné využití neposkytujeme žádné záruky.
Využití informací zveřejněných na našem kanálu je tedy věcí vlastního uvážení a vlastní odpovědnosti každého návštěvníka – diváka.
Youtube kanál Preppers česky CZ nenese žádnou odpovědnost za vaše zdraví, za váš fyzický a psychický stav, ani za vaše osobní rozhodnutí týkající se vašeho zdraví a životního stylu.
Žádná z informací zveřejněných na Youtube kanál Preppers česky CZ není lékařským doporučením či konzultací ani jiným způsobem provádění zdravotnické či jakékoli jiné odborné praxe.
K řešení konkrétních otázek týkajících se vašeho zdraví, fyzického stavu a životního stylu doporučujeme vždycky se obrátit na svého lékaře, případně jiné odborníky v konkrétních oblastech. Vyhnete se tak případným nežádoucím komplikacím při neodborné aplikaci některého z poznatků nebo informací zveřejněných na našem Youtube kanál Preppers česky CZ určeným pro zajímavost, inspiraci a zábavu.
————————————————————————————————————————————————————–
Upozornění pro pisatele komentářů
Neuctivé, sprosté a urážlivé komentáře, trolling, spamy, reklamní nebo jakékoliv jiné url odkazy, pomluvy, pokusy o diskreditaci nebo dehonestaci tohoto kanálu či autorů nebo obsahu videí jsou bez varování automaticky mazány a jejich autoři trvale zablokováni.

#prepperscesky #michaelmoder #motivace

Original Source Link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button